İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım, firmanızın internet web sitesi ihtiyaçlarınıza özel, modern ve etkili web tasarım ve yazılım çözümleri sunar. Bizi tercih eden yeni müşterilerimize, domain ve hosting ücreti bir yıl bizden.

Özel Tasarım Web Paketi 990TL
HEMEN İNCELEYİN !

Kullanıcı Odaklı Web Siteleri

Projelerimizi hayata geçirirken amacımız, sadece güzel görünen bir web sitesi yapmak değil, kullanıcıların deneyimi doğrultusunda ve arama motorları ile dost bir web site tasarımı yaparak gerçekten işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir web sitesi yapmak.

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Eğer bir web sitesi responsive tasarıma sahip değilse, yani her cihaza uygun tasarımla yayınlanmıyorsa, o sitenin geri dönüş alma durumu çok zayıftır. Bizler internet dünyasındaki son teknolojileri kullarak, aradığınız mobil uyumlu tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Hızlı Yüklenen Kurumsal Web Siteleri

Web tasarım projelerimizde dikkat ettiğimiz diğer bir husus ise, web sitesinin hızlı açılabilir olması. İzmir web tasarım olarak web sitenizi tasarlarken gerekli analizler yaparak web sitenizin açılış hızını minimum değere düşürüp müşterilerinize en hızlı deneyimi sunmanızı sağlıyoruz.

Arama Motoru Dostu Web Siteleri

Creative35 olarak, Seo deneyimlerimiz sayesinde projelerimizi arama motorları ile uyumlu kodlamaktayız. Bu sayede web sitenizden daha sağlıklı verim almanızı ve müşterilerinizin size en kısa yoldan ulaşmasını sağlıyoruz.

İzmir Web Sitesi Tasarımı
İzmir Web Sitesi Tasarımı
İzmir Web Sitesi Tasarımı
İzmir Web Sitesi Tasarımı
İzmir Web Sitesi Tasarımı
İzmir Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Kontrol Paneli (İçerik Yönetim Sistemi)

Kontro Paneli, web sitenizin içeriklerinizi kolayca düzenleyebilmenizi sağlayan bir sistemin adıdır. Bu sistem sizin eklediğiniz içerikleri otomatik olarak tüm cihazlarda rahat görüntülenebilir kolaylıkta eklemenize yarar. İçerik yönetim sistemimiz sayesinde, web sitenizi güncel tutmak artık çok kolay!

Web Siteniz İle 7/24 Müşterilerinize Ulaşın

İzmir Web Tasarım olarak firmanıza ideal web sitesi tasarlamakla kalmıyor, müşterilerinize ulaşmanızın yanında, yeni müşteriler elde etmenizi de yardımcı oluyoruz. Web Siteleri 7/24 satış temsilcisinin bulunduğu sanal bir mağazadır ve sadece ilgili kişilere ulaşmaktadır. Maliyet açısından düşük bütçelerle potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Günümüzde her firmanın bir web sitesine sahip olması bir zorunluluktur. Mobil uyumlu web siteniz ile müşterileriniz ofisinize gelmeden ürünlerinizi, hizmetlerinizi görebilmektedir.

Hayal ettiğiniz web tasarıma ekonomik fiyatlarla ulaşmak için bize ulaşın.