Doktorlara Özel Web Tasarım Hizmeti

Doktorlara Özel Web Tasarım Hizmeti

Her doktorun ihtiyacı olan doktor web sitesi, hasta ve doktor arasındaki iletişimi ve bilgi paylaşımını sağlayan profesyonel, dinamik bir internet sitesi yazılımıdır.

Doktorlarımız için hazırlanan web sitemiz, sosyal medyalar ile tam uyumlu yönetilebilir admin paneli sayesinde istediğiniz her şeyi çok kolay yönetebileceksiniz.

Neden Doktor Web Sitesi?

Doktorlar için özel olarak hazırlanan doktor web sitesi ile her uzman kendisine özel kişisel doktor web sayfası oluşturabilmektedir. Uzmanlık alanınızla ilgili oluşturacağınız özel doktor web sayfaları ile kendinizi rahatlıkla tanıtabilirsiniz. Hastalarınızla aranızda kolay iletişim kurabilir, uzmanlık alanınızla ilgili merak edilenleri doktor web sitesi aracılığı ile hastalarınıza duyurabilirsiniz. Sizde kendinize özel bir doktor sitesi oluşturunuz milyarlarca insan bilgi ve tecrübelerinizden faydalansın, aranılan uzman olun.

Doktor Web Sitesi 990TL
HEMEN İNCELEYİN !


Doktor Web Sitesi Tasarımları

Doktor Web Sitesi Tasarımı 1
Doktor Web Sitesi Tasarımı 2
Doktor Web Sitesi Tasarımı 3
Doktor Web Sitesi Tasarımı 4
Doktor Web Sitesi Tasarımı 5
Doktor Web Sitesi Tasarımı 6
Doktor Web Sitesi Özellikleri
Ücretsiz Domain Tescili: İhtiyacınız olan alan adı, adınıza bir yıl ücretsiz tescil edilir ve kullanımınıza sunulur. Alan adınız aynı zamanda sizin adınıza güven içerisinde yönetilmektedir.
Ücretsiz Hosting: Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisi ile doktor web siteniz bir yıl sınırsız ve ücretsiz barındırılır.
Ücretsiz Mail: Kurumsal alan adınız altında mail hesaplarınızı oluşturabilir ve sınırsız kullanabilirsiniz.
Kategori ve Alt Kategori: Sınırsız kategori oluşturabilir, sınırsız alt kategori oluşturabilirsiniz. Tüm içeriğinizi branşlarınıza göre kategorileştirebilir kullanıcı dostu içerikler yayınlayabilirsiniz.
Sınırsız Sayfa: Dilediğiniz kadar sayfa açabilir, sınırsız içerik yayınlayabilirsiniz. Sayfa sınırlaması olamadan tüm içeriklerinizi sınırsız yayınlayabilirsiniz.
SEO Optimizasyon: Onbinlerce doktor web sitesi içerisinde, hedef kitlenize ulaşabilmek için web siteniz SEO Optimizasyon ve arama motorlarına uyumlu olmak zorundadır.
Makale Yönetimi: Dinamik makale modülü ile sınırsız makale yayınlayabilir yayınladığınız makaleleri kolayca sosyal medya sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.
Randevu Modülü: Randevu modülü ile hastalarınız kolayca randevu alabilir. Randevularınızı kolayca takip edebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular: Sistem üzerinde en çok aldığınız sıkça sorulan sorular modülünüde aktif edebilirsiniz.
Sms ile Bildirim: Site üzerinden doldurulan mesajlar cep telefonunuza bilgi olarak gelecektir ve her seferinde siteyi kontrol etmeye gerek kalmayacaktır.
Beni Arayın Modülü: Sitemize giren hastaların isterseniz Beni Arayın modülünü aktif ederek kişilerin doldurduğu formlara ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Entegrasyonu: Hastalarınızın sizlerle daha hızlı bir şekilde iletişime geçmek için reklamsız WhatsApp modülünü aktif edip hastalarınızın sizlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.